Personal

Administration

Bo Bo "Bossing" Karlsson

VD/Grundare
013-36 20 92
bo.karlsson@bossings.se

Christer Södergren Christer Södergren

Ekonomi

christer.sodergren@bossings.se

Gabriel Björling Gabriel Björling

Eftermarknadschef
013-36 20 90
gabriel.bjorling@bossings.se

Försäljning

Joachim Dahl Joachim Dahl

Försäljningschef
013-36 20 98
joachim.dahl@bossings.se

Tony Larsson Tony Larsson

Säljare
013-36 20 91
tony.larsson@bossings.se

Kalle Dahlgren Kalle Dahlgren

Säljare
013-36 20 93
kalle.dahlgren@bossings.se

Johan Lejonqvist Johan Lejonqvist

Säljare
013-39 00 383
johan.lejonqvist@bossings.se

Kundmottagning och Butik

Mia Jonson Mia Jonson

Kundmottagare/Butik
013-36 20 94
mia.jonsson@bossings.se

 

Janne Olofsson Janne Olofsson

Kundmottagare
013-36 20 97
janne.olofsson@bossings.se

Classe Berg Classe Berg
Kundmottagare
013-39 00 384
Classe.Berg@bossings.se
Wilma Kristoffersen Wilma Kristoffersen

Butik

Campingverkstad

Robin Zangerl Robin Zangerl

Planeringschef Campingverkstad
robin.zangerl@bossings.se

Joakim Wigren Joakim Wigren

Bodelstekniker

Richard Turesson Richard Turesson

Bodelstekniker

 

Joakim Wåhlin Joakim Wåhlin

Bodelstekniker

Fredrik Gurung Fredrik Gurung

Bodelstekniker

Leveranser

Peter Feuk Peter Feuk

Leverans- och Fordonsansvarig
Sociala medier/Foto & Film

peter.feuk@bossings.se

Reijs Aziz Reijs Aziz

Rekond

Jonathan Gatefalc Jonathan Gatefalc

Leveranstekniker

Skadeverkstad

Anders Lundqvist Anders Lundqvist

Försäkring
013-39 00 381
anders.lundqvist@bossings.se

 

 

Lars Lars "Lasse" Sundin

Tekniker

Pelle Johansson Pelle Johansson

Tekniker

Reservdelar och Garantier Campingverkstad, Beställning Kama

Mikael Jonsson Mikael Jonsson
Reservdelar och Garantier
Campingverkstad
013-39 00 382

Bilverkstad

Patrik Patrik "Putte" Andersson

Biltekniker

Hugo Wiström Hugo Wiström

Biltekniker

Kalle Christell Kalle Christell

Biltekniker

Tim Löfqvist Tim Löfqvist

Biltekniker

Reservdelar och Garantier Bilverkstaden

Björn Nilsson Björn Nilsson

Garantier och Reservdelar Bil
013 - 36 20 99
bjorn.nilsson@bossings.se

Lasse Olsson Lasse Olsson

Garantier och Reservdelar Bil
013-36 20 96
lasse.olsson@bossings.se

Fastighet

Fredrik Björn Fredrik Björn

Fastighet & Underhåll

 ÖPPETTIDER

 Försäljning & Butik

Måndag: 09:00 - 18.00
Tisdag 09.00 - 18.00
Onsdag 09:00 - 18:00
Torsdag: 09:00 - 18:00
Fredag 09:00 - 17:00
Lördag 10:00 - 14:00
Söndag  STÄNGT


Dag innan helgdag stänger vi försäljningen och butiken kl. 17:00,
OBS! Se avvikelser för öppettider under storhelger! (länk)

På grund av allergi tillåter vi inte pälsdjur i våra lokaler!

 

 

 

 

 

Campingverkstad / Bilverkstad
Måndag: 07.00 - 17.00
Tisdag 07.00 - 17.00
Onsdag:  07:00 - 17:00
Torsdag: 07.00 - 17.00
Fredag 07.00 - 15.00

Dag innan helgdag stänger verkstäder kl.15.00
OBS! Se avvikelser för öppettider under storhelger! (länk)