Personal

Administration

Bo Bo "Bossing" Karlsson

VD/Grundare
013-36 20 92
bo.karlsson@bossings.se

Christer Södergren Christer Södergren

Ekonomi

christer.sodergren@bossings.se

Gabriel Björling Gabriel Björling

Eftermarknadschef
013-36 20 90
gabriel.bjorling@bossings.se

Försäljning

Joachim Dahl Joachim Dahl

Försäljningschef
013-36 20 98
joachim.dahl@bossings.se

Tony Larsson Tony Larsson

Säljare
013-36 20 91
tony.larsson@bossings.se

Kalle Dahlgren Kalle Dahlgren

Säljare
013-36 20 93
kalle.dahlgren@bossings.se

Lennart Svensson Lennart Svensson

Säljare
013-36 20 99
lennart.svensson@bossings.se

Thomas Lundin Thomas Lundin

Säljare
013-36 20 95
thomas.lundin@bossings.se

Johan Lejonqvist Johan Lejonqvist

Säljare
013-39 00 383
johan.lejonqvist@bossings.se

Kundmottagning och Butik

Mia Jonson Mia Jonson

Kundmottagare/Butik
013-36 20 94
mia.jonsson@bossings.se

 

Janne Olofsson Janne Olofsson

Kundmottagare
013-36 20 97
janne.olofsson@bossings.se

Classe Berg Classe Berg
Kundmottagare
013-390 03 84
Classe.Berg@bossings.se

Planeringschef Campingverkstad

Robin Zangerl Robin Zangerl

Planering
robin.zangerl@bossings.se

Campingverkstad

Richard Turesson Richard Turesson

Bodelstekniker

 

Joakim Wåhlin Joakim Wåhlin

Bodelstekniker

Fredrik Gurung Fredrik Gurung

Bodelstekniker

Joakim Wigren Joakim Wigren

Bodelstekniker

Leveranser

Peter Feuk Peter Feuk

Leverans och Fordonsansvarig

Malek AmanAli Malek AmanAli

Rekond

Jonathan Gatefalc Jonathan Gatefalc

Leveranstekniker

Skadeverkstad

Michel Carlsson Michel Carlsson

Försäkring
013-390 03 81
michel.carlsson@bossings.se

Lars Lars "Lasse" Sundin

Tekniker

Pelle Johansson Pelle Johansson

Tekniker

Reservdelar och Garantier Campingverkstad, Beställning Kama

Mikael Jonsson Mikael Jonsson
Reservdelar och Garantier Campingverkstad
013-39 00 382

Bilverkstad

Kalle Christell Kalle Christell

Biltekniker

Tim Löfqvist Tim Löfqvist

Biltekniker

Hugo Wiström Hugo Wiström

Biltekniker

Reservdelar och Garantier Bilverkstaden

Lasse Olsson Lasse Olsson

Garantier och Reservdelar Bil
013-36 20 96
lasse.olsson@bossings.se

Fastighet

Lars Halvarsson Lars Halvarsson

Fastighetstekniker

 ÖPPETTIDER

 

Försäljning & Butik

Måndag: 09.00 - 18.00
Tisdag 09.00 - 18.00
Onsdag 09.00 - 18.00
Torsdag: 09:00 - 18:00
Fredag 09.00 - 17.00
Lördag   STÄNGT
Söndag   STÄNGT
   

 


Dag innan helgdag stänger vi försäljningen och butiken kl. 17:00,                                                                                                                                   OBS! se övriga  avvikelser

 

 

 

Campingverkstad / Bilverkstad
Måndag: 07.00 - 17.00
Tisdag 07.00 - 17.00
Onsdag:  07.00 - 17.00
Torsdag: 07.00 - 17.00
Fredag 07.00 - 15.00

 Dag innan helgdag stänger verkstäder kl.15.00