Personal

Administration

Bo Bo "Bossing" Karlsson

VD/Grundare
013-36 20 92
bo.karlsson@bossings.se

Christer Södergren Christer Södergren

Ekonomi

christer.sodergren@bossings.se

Gabriel Björling Gabriel Björling

Eftermarknadschef
013-36 20 90
gabriel.bjorling@bossings.se

Försäljning

Joachim Dahl Joachim Dahl

Försäljningschef
013-36 20 98
joachim.dahl@bossings.se

Tony Larsson Tony Larsson

Säljare
013-36 20 91
tony.larsson@bossings.se

Kalle Dahlgren Kalle Dahlgren

Säljare
013-36 20 93
kalle.dahlgren@bossings.se

Lennart Svensson Lennart Svensson

Säljare
013-36 20 99
lennart.svensson@bossings.se

Thomas Lundin Thomas Lundin

Säljare
013-36 20 95
thomas.lundin@bossings.se

Johan Lejonqvist Johan Lejonqvist

Säljare
013-39 00 383
johan.lejonqvist@bossings.se

Tillbehör

Mia Jonson Mia Jonson

Tillbehör/Butiksansvarig
013-36 20 94
mia.jonsson@bossings.se

 

Campingverkstad

Classe Berg Classe Berg
Kundmottagare
013-390 03 84
Classe.Berg@bossings.se
Mikael Jonsson Mikael Jonsson
Reservdelar, Garantier
013-39 00 382
Robin Zangerl Robin Zangerl

Planering
robin.zangerl@bossings.se

Michel Carlsson Michel Carlsson

Försäkring
013-390 03 81
michel.carlsson@bossings.se

Jonathan Gatefalc Jonathan Gatefalc

Tekniker

Richard Turesson Richard Turesson

Bodelstekniker

 

Lars Lars "Lasse" Sundin

Bodelstekniker

Joakim Wåhlin Joakim Wåhlin

Bodelstekniker

Peter Feuk Peter Feuk

Bodelstekniker

Pelle Johansson Pelle Johansson

Leveranstekniker

Fredrik Gurung Fredrik Gurung

Tekniker

Rekond/Leveranser

Anna Hultberg Anna Hultberg

Leveranser/rekondansvarig

Malek AmanAli Malek AmanAli

Rekond

Peder Källgren Peder Källgren

Bilverkstad

Janne Olofsson Janne Olofsson

Kundmottagare
013-36 20 97
janne.olofsson@bossings.se

Lasse Olsson Lasse Olsson

Kundmottagare
013-36 20 96
lasse.olsson@bossings.se

Kalle Christell Kalle Christell

Biltekniker

Tim Löfqvist Tim Löfqvist

Biltekniker

Erik Arud Erik Arud

Biltekniker

Fastighet

 KONTAKT

Bossings Fritidscenter
Adress: Jägarvallsvägen 7
584 22 Linköping
Telefon: 013-36 20 90
Kordinat:

58° 23´ 56 N

15° 32´55 Ö

E-post:

forsaljning@bossings.se

tillbehor@bossings.se

campingverkstad@bossings.se

elektronikverkstaden@bossings.se

Försäkringsskador

Michel.Carlsson@bossings.se

Frågor om Viktändring                  Kabe, Adria och Pilote

Skicka en förfrågan till Gabriel.bjorling@bossings.se

Ange regnummer                            Ange nuvarande och önskad vikt

Bilverkstad
Adress: Jägarvallsvägen 7
584 22 Linköping
E-post: bilservice@bossings.se
Telefon: 013-16 36 00
Kordinat:

58° 23´ 56 N

15° 32´55 Ö

Elektronikverkstad
Adress: Jägarvallsvägen 7
584 22 Linköping
E-post: elektronikverkstaden@bossings.se
Telefon: 013-245 245
Kordinat:

58° 23´ 56 N

15° 32´55 Ö

 ÖPPETTIDER

 

Försäljning & Butik

Måndag: 09.00 - 18.00
Tisdag 09.00 - 18.00
Onsdag 09.00 - 18.00
Torsdag: 09:00 - 18:00
Fredag 09.00 - 17.00
Lördag 10.00 - 14.00
Söndag 11:00 - 15:00
   

 


Dag innan helgdag stänger vi försäljningen och butiken kl. 17:00,                                                                                                                                   OBS! se övriga  avvikelser

 

 

 

Campingverkstad/Bilverkstad/Elektronikverkstad
Måndag: 07.00 - 17.00
Tisdag 07.00 - 17.00
Onsdag:  07.00 - 17.00
Torsdag: 07.00 - 17.00
Fredag 07.00 - 15.00

 Dag innan helgdag stänger verkstäder kl.15.00

Elektronikmontering
Måndag: 07.00 - 17:00
Tisdag: 07:00 - 17:00
Onsdag: 07:00 - 17.00
Torsdag: 07:00 - 17:00
Fredag: 07:00 - 15:00