Personal

Administration

Bo Bo "Bossing" Karlsson

VD/Grundare
013-36 20 92
bo.karlsson@bossings.se

Christer Södergren Christer Södergren

Ekonomi

christer.sodergren@bossings.se

Peter Vestberg Peter Vestberg

Marknad

peter@livingsales.se

Försäljning

Tony Larsson Tony Larsson

Säljare
013-36 20 91
tony.larsson@bossings.se

Joachim Dahl Joachim Dahl

Säljare
013-36 20 98
joachim.dahl@bossings.se

Kalle Dahlgren Kalle Dahlgren

Säljare
013-36 20 93
kalle.dahlgren@bossings.se

Lennart Svensson Lennart Svensson

Säljare
013-36 20 99
lennart.svensson@bossings.se

Thomas Lundin Thomas Lundin

Säljare
013-36 20 95
thomas.lundin@bossings.se

Tillbehör

Mia Jonson Mia Jonson

Tillbehör/Butiksansvarig
013-36 20 94
mia.jonsson@bossings.se

 

Beatrice Karlsson Beatrice Karlsson

Tillbehör/Webbansvarig
013-390 04 19
beatrice.karlsson@bossings.se

Campingverkstad

Gabriel Björling Gabriel Björling

Eftermarknadschef
013-36 20 90
gabriel.bjorling@bossings.se

Richard Turesson Richard Turesson

Bodelstekniker

 

Lars Lars "Lasse" Sundin

Bodelstekniker

Joakim Wåhlin Joakim Wåhlin

Bodelstekniker

Peter Feuk Peter Feuk

Bodelstekniker

Michel Carlsson Michel Carlsson

Reservdelar, Garanti, Försäkring
013-390 04 18
michel.carlsson@bossings.se

Robin Zangerl Robin Zangerl

Kundmottagare
013-3900478
robin.zangerl@bossings.se

 

Rekond/Leveranser

Daniel Wegman Daniel Wegman

Leveransansvarig
013-390 04 79
daniel.wegman@bossings.se

Pelle Johansson Pelle Johansson

Leveranser

Lasse Pettersson Lasse Pettersson

Leverans/butik

Bilverkstad

Janne Olofsson Janne Olofsson

Kundmottagare
013-36 20 97
janne.olofsson@bossings.se

Lasse Olsson Lasse Olsson

Kundmottagare
013-36 20 96
lasse.olsson@bossings.se

Jani Saastamoinen Jani Saastamoinen

Biltekniker

Patrik Andersson Patrik Andersson

Biltekniker

Kalle Christell Kalle Christell

Biltekniker

Tim Löfqvist Tim Löfqvist

Biltekniker

Elektronikmontering

Fredrik Gurung Fredrik Gurung

Tekniker

Classe Berg Classe Berg

Tekniker

Fastighet

Janne Åkerlund Janne Åkerlund

Lokaltekniker

Åsa Hagman Åsa Hagman

Hygientekniker

 KONTAKT

Bossings Fritidscenter
Adress: Jägarvallsvägen 7
584 22 Linköping
Telefon: 013-36 20 90
Kordinat:

58° 23´ 56 N

15° 32´55 Ö

E-post: forsaljning@bossings.se
tillbehor@bossings.se
campingverkstad@bossings.se
Bilverkstad
Adress: Jägarvallsvägen 7
584 22 Linköping
E-post: bilservice@bossings.se
Telefon: 013-16 36 00
Kordinat:

58° 23´ 56 N

15° 32´55 Ö

Elektronikverkstad
Adress: Jägarvallsvägen 7
584 22 Linköping
E-post: elektronikmontering@bossings.se
Telefon: 013-245 245
Kordinat:

58° 23´ 56 N

15° 32´55 Ö

 ÖPPETTIDER

 

Försäljning & Butik

Måndag: 09.00 - 18.00
Tisdag 09.00 - 18.00
Onsdag: 09:00 - 18:00
Torsdag: 09:00 - 18.00
Fredag 09.00 - 17.00
Lördag 10.00 - 14.00
Söndag 11.00 - 15.00
   

Dag innan helgdag stänger vi försäljningen och butiken kl. 17:00,                                                                                                                                    OBS! se övriga  avvikelser

 

 

Campingverkstad/Bilverkstad/Elektronikverkstad
Måndag: 07.00 - 17.00
Tisdag 07.00 - 17.00
Onsdag:  07.00 - 17.00
Torsdag: 07.00 - 17.00
Fredag 07.00 - 15.00

 Dag innan helgdag stänger verkstäder kl.15.00

Elektronikmontering
Måndag: 07.00 - 17:00
Tisdag: 07:00 - 17:00
Onsdag: 07:00 - 17.00
Torsdag: 07:00 - 17:00
Fredag: 07:00 - 15:00